• Home
  • List of Reviewers

List of Reviewers

# Full Name Email Affiliation Rank Degree ORCID Publons Medenly
1 Meysam Kalhornia Golkar madani.lawyer@gmail.com Graduate Master
2 Arian Petoft arian_petoft@ut.ac.ir دانش¬پژوه پسادکتری حقوق عصب شناختی، مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران، ایران Assistant Professor PhD
3 محمدامین حسن زاده aminlawyer1995@gmail.com Prof PhD
4 Leila Naseri L_n225@yahoo.com هیأت علمی دانشگاه و عضو انجمن حقوق کودک ایران Assistant Professor PhD
5 Elaheh Mohseni mohseni.e85@gmail.com عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد Assistant Professor PhD
6 لیلا میربد leila_mirbod@yahoo.com Associate Professor PhD
7 مهسا شیروی mahsa_shiravi@yahoo.com Prof Bachelor
8 آرین  قاسمی a_ghassemi@hotmail.com انجمن علمی حقوق کودک ایران Prof PhD
9 سید عباس سید آرانی abbas.seyedi@yahoo.com Assistant Professor PhD
10 انوشه احسانپور ehsanpor135@yahoo.com Prof PhD
11 سید احسان حسینی commerce.lawyer@gmail.com Associate Professor PhD
12 سمیه  بانوئی sbanoei@yahoo.com Prof PhD
13 ghazal ghassemi qasemi.lawyer@gmail.com عضو انجمن علمی حقوق کودک ایران Prof PhD
14 امیر ملک زاده malekzadeh.amir2015@gmail.com Prof PhD
15 Mahdi Khaghani Esfahani khaghani1984@gmail.com پژوهشکده تحقیق و توسعه علوم انسانی «سمت»، گروه حقوق Assistant Professor PhD
16 Elaheh Parsa elaheparsa@live.com Prof PhD
17 Atefeh Abbasi atefehabbasi@isu.ac.ir Prof Bachelor
18 sajad yahak syyahaks@gmail.com پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات Graduate PhD
19   iamedlaw@gmail.com Graduate Master
20 rahim badri badri_rahim@yahoo.com دانشگاه تبریز Prof PhD
21 Leila Rahnama LeilaRahnama1983@gmail.com دانشگاه آزاد اسلامی قم Graduate Master
22 Mahmoud Abbasi i.childrights@gmail.com Associate Professor PhD
23 محسن کلهرنیاگلکار Golkarmohsen@gmail.com گروه علوم اجتماعی، دانشگاه تبریز Postgraduate Student PhD
24 Maryam ul Sadat Mohaghegh Damad m.mohaghegh@isu.ac.ir هیات علمی دانشگاه امام صادق (ع) Assistant Professor PhD
25 Esmaeil Kashkoulian esmaeil.kashkoulian@gmail.com مدرس گروه حقوق، واحد اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی، Assistant Professor PhD